Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Ławszowa – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2602 m2 położoną w Ławszowej, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł40 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt przemysłowy Z przeznaczeniem na obiekty produkcyjne, składy, magazyny, ławszowa, osiecznica, autostrada A18, a4. Przedmiotem oferty biura wgn Nieruchomości jest grunt komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

169 000 zł2 602 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Bolesławiec

Przylesie,Bolesławiec(Ławszowa + 18 km)

175 000 zł1 011 m² 173,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Bolesławiec, przylesie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 011 m2 usytuowaną w spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kraśnik Górny

Kraśnik Górny(Ławszowa + 19 km)

102 125 zł1 075 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 działki budowlane w Kraśniku Górnym, położone przy drodze asfaltowej. Nieruchomość gruntowa nr : 130/3 o powierzchni 1079m2 - cena 102 505.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chichy

Chichy(Ławszowa + 24 km)

58 500 zł1 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1300 m2, sprzedam, cena 58 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Włodzice Wielkie

Włodzice Wielkie(Ławszowa + 25 km)

91 000 zł910 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników spokoju, wśród przyrody i pięknego widoku ta działka spełnia wszystkie te kryteria. Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 159/7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Suszki

Suszki(Ławszowa + 25 km)

200 000 zł10 800 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowi na strategiczną inwestycję? msr Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1,08 m , położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Dąbrowa Bolesławiecka

Dąbrowa Bolesławiecka(Ławszowa + 14 km)

9 097 000 zł82 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt komercyjny produkcyjno-usługowy dąbrowa bolesławiecka. Biuro wgn Nieruchomości prezentuje grunt komercyjny/produkcyjno-usługowy/o powierzchni 82700 m2, który znajduje się w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Czerna

Czerna(Ławszowa + 19 km)

160 000 zł2 681 m² 59,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2681 m2 we wsi Czerna koło Bolesławca opis działki: - działka o kształcie prostokątnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowe Jaroszowice

Nowe Jaroszowice(Ławszowa + 23 km)

275 000 zł2 667 m² 103,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa. Nowe Jaroszowice. Tylko 5 min od miasta Bolesławiec! Bardzo spokojna lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 177/9 o powierzchni 2667.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stary Węgliniec

Stary Węgliniec(Ławszowa + 19 km)

85 200 zł1 136 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get-house prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 485/5 o powierzchni 1136m2. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy w miejscowości Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Główna

Kruszyn(Ławszowa + 21 km)

520 000 zł3 572 m² 145,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - zagrodowa , Bolesławiec, kruszyn. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 35 arów, idealnie położonej w spokojnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij